פסיכולוג עמית פייקובסקי – מומחה לתגובות קרב על "הטראומה האמיתית" אחרי צוק איתן ,אודות היחס שמקבלים הלומי הקרב באגף השיקום במשרד הבטחון – מתוך הרצאה שעמותת שמרו נפשם העבירה לקורס קב"נים בחר"פ (נובמבר 2020) – שהתבצע ע"י רס"ן (מיל.) מר עמית פייקובסקי, מנהל מקצועי של העמותה – פסכולוג קליני (לוחם וקצין) – מומחה לתגובות קרב.
![](https://helptsd.org/wp-content/uploads/2024/01/כתבה-אביב-גפן-300x198.png)
מפגש עם אביב גפן
"אתם זוכרים את השדות, הנרקיסים בשבתות, הכל עבר כל כך מהר וקצת קשה להיזכר איך פעם זה היה פשוט לשיר לחיות ולא למות" ("אתם זוכרים