![](https://helptsd.org/wp-content/uploads/2023/12/ליאור-לוי-יור-שמרו-נפשם-300x198.png)
מסר מיוחד לשנה החדשה מאת ליאור לוי, יו"ר העמותה
"תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה" שנת 2023 מתקרבת לסיומה ואנחנו, יחד עם כל העולם, מתכוננים לשנה האזרחית החדשה. השנה נוספו לשורותינו מתנדבים רבים שלקחו
"תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה" שנת 2023 מתקרבת לסיומה ואנחנו, יחד עם כל העולם, מתכוננים לשנה האזרחית החדשה. השנה נוספו לשורותינו מתנדבים רבים שלקחו
מחקר שנשלח לנו ע"י חברת MEDINT, בחן את ההשפעות העתידיות של אירועי השבעה באוקטובר על הציבור, ומציע מסגרת תמיכה מקיפה, במיוחד לאוכלוסיות בסיכון. במחקר חשוב