פסיכולוג עמית פייקובסקי – מומחה לתגובות קרב על "הטראומה האמיתית" אחרי צוק איתן ,אודות היחס שמקבלים הלומי הקרב באגף השיקום במשרד הבטחון – מתוך הרצאה שעמותת שמרו נפשם העבירה לקורס קב"נים בחר"פ (נובמבר 2020) – שהתבצע ע"י רס"ן (מיל.) מר עמית פייקובסקי, מנהל מקצועי של העמותה – פסכולוג קליני (לוחם וקצין) – מומחה לתגובות קרב.
![ליווי נפשם - תכנית הליווי של שמרו נפשם](https://helptsd.org/wp-content/uploads/2024/04/ליווי-נפשם-תכנית-הליווי-של-שמרו-נפשם-300x198.png)
תוכנית הליווי של שמרו נפשם
תכנית הדגל של עמותת שמרו נפשם היא תכנית עיבוד חוויות קרב לצוותי לוחמה משוחררים, עליה נרחיב בתקופה הקרובה. עם זאת, כחלק מהעלייה בבקשות הסיוע השונות