פסיכולוג עמית פייקובסקי – מומחה לתגובות קרב על "הטראומה האמיתית" אחרי צוק איתן ,אודות היחס שמקבלים הלומי הקרב באגף השיקום במשרד הבטחון – מתוך הרצאה שעמותת שמרו נפשם העבירה לקורס קב"נים בחר"פ (נובמבר 2020) – שהתבצע ע"י רס"ן (מיל.) מר עמית פייקובסקי, מנהל מקצועי של העמותה – פסכולוג קליני (לוחם וקצין) – מומחה לתגובות קרב.
![](https://helptsd.org/wp-content/uploads/2021/08/azaga-300x200.jpg)
להקת תזוזה ביצירה : שמרו נפשם – PTSD
היצירה נוצרה כחלק מהחשיפה שלנו ל PTSD במטרה לעלות את מודעות הציבור ולחשוף לכמה שיותר אנשים. כוריאוגרפיה ובימוי : שלומי אלימלך עריכת וידאו : יוני