פסיכולוג עמית פייקובסקי – מומחה לתגובות קרב על "הטראומה האמיתית" אחרי צוק איתן ,אודות היחס שמקבלים הלומי הקרב באגף השיקום במשרד הבטחון – מתוך הרצאה שעמותת שמרו נפשם העבירה לקורס קב"נים בחר"פ (נובמבר 2020) – שהתבצע ע"י רס"ן (מיל.) מר עמית פייקובסקי, מנהל מקצועי של העמותה – פסכולוג קליני (לוחם וקצין) – מומחה לתגובות קרב.
![](https://helptsd.org/wp-content/uploads/2024/05/סדרת-מפגשי-עיבוד-חוויות-לחימה-לצוותים-משוחררים-שמרו-נפשם-300x198.png)
יוצאים מהשטח והולכים לעיבוד
שמרו נפשם מסייעת לחיילים היקרים שלנו לחזור לשגרה באמצעות סדרת מפגשי עיבוד חוויות משדה הקרב. למעלה מ-5 שנים שהעמותה יוזמת מעגלי שיח ללא עלות לחיילי