מסר מיוחד לשנה החדשה מאת ליאור לוי, יו"ר העמותה

דף הבית » פעילות העמותה » מסר מיוחד לשנה החדשה מאת ליאור לוי, יו"ר העמותה

"תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה"

שנת 2023 מתקרבת לסיומה ואנחנו, יחד עם כל העולם, מתכוננים לשנה האזרחית החדשה.

השנה נוספו לשורותינו מתנדבים רבים שלקחו על עצמם את המשימה החיונית של עבודה עם הלומי קרב. ביחד המשכנו בפעילות העמותה, המבקשת לסייע לחיילינו להשתלב מחדש בחיי האזרחות ולהתמודד עם אתגרים רבים העומדים בפניהם הדרך.

אל שורת המתנדבים הצטרפו השנה ג'וי מרגוליס, שהיא פסיכותרפיסטית המתמחה ב-PTSD ותחומים מעניינים רבים, וגם מדריכת יוגה. גיא אבני, פסיכותרפיסט ומטפל בשיטת TMS המעביר הרצאות בנושא עולם הנפש, יעל אלחנון, מפקדת מג"ב ירושלים משוחררת, שהצטרפה כרכזת פניות לאגף השיקום, הילה לוי, מנטורית ומלוות אמהות מצליחה שמתווספת אלינו לספק עוד מעטפת למשפחות הפונים, עדן שלב, מנהלת קשרי קהילה בעמותה, שוחררה מהצבא בעצמה בשלב מאוד מוקדם בשל פציעה פיזית קשה שגרמה לה גם לפציעה נפשית קשה ועברה תהליך התאוששות מעורר השראה לאחר שהייתה בסכנת חיים, ועוד רבים וטובים.

עמית פייקובסקי – פסיכולוג קליני 25 שנה המלווה את העמותה מהקמתה, בפעילות עם יוצאי סיירת צנחנים

במסגרת פעילות העמותה אנחנו מבקשים לסייע להלומי קרב על ידי מתן מענה אישי מיידי לצרכים שונים, נפשי ועד חברתי, מארגנים אירועים ברחבי הארץ ומשלבים כוחות עם עמותות נוספות שנרתמו אל המטרה.

מתוך מעגל שיח מקצועי-חברתי-נפשי עם מומחי העמותה ולוחמים משוחררים על משברים נפשיים בשירות ולאחריו

אני רוצה לשלוח חיבוק גדול לכל נציגי העמותה אשר משרתים את מדינתנו במילואים. תודה עליכם, מחכים לכם שתחזרו ותמשיכו בעבודת הקודש שהתחלתם כאן – הגנה על הנפש של רבים וטובים מאיתנו, שיקום הלומי קרב ועזרה בהחזרתם לחיי היומיום הארץ.

יו"ר העמותה, ליאור לוי, בפגישה מרגשת עם אביב גפן, שחלק עם חיילים משוחררים  את סיפורו של אביו אשר סבל מפוסט טראומה

אני מבקש לחזק את ידיהם של החיילים והחיילות בשטח. אנחנו עוברים תקופה לא פשוטה, המלחמה בעיצומה ועוד רבה הדרך לפנינו, אבל בזכות החוסן והאומץ שלכם ננצח ונשיב את הביטחון לגבולותנו. אני מבקש לחזק גם את הלומי הקרב החווים את המלחמה הזו בכל רגע בחייהם, מרגע היקיצה ועד הלילות המסוייטים, המחזירים אותם לרגעים הקשים של המלחמה. הקרב שלכם לא נגמר; הוא ממשיך איתכם גם כשאתם חוזרים הביתה, אבל אנחנו כאן בשביל לעזור.

איתן פלדמן, אחראי המערך התפעולי בעמותה, לצד עדן שלב, מנהלת קשרי הקהילה שלנו, בביקור לוחמים פצועים בבית החולים שיבא – תל השומר

שנה חדשה היא גם התחלה חדשה, ואנחנו רוצים לאחל לכולנו שנה שתהיה טובה באמת, שנה של ביטחון אישי וחברתי, שנה של אחדות, פיוס ושלום.

אנחנו מתחילים את שנת 2024 בחוסר וודאות גדול, ועם הרבה חששות. המערכה בעזה נמשכת וייתכן שתפתח מערכה נוספת בצפון הארץ, ובכל יום שעובר מתווספים שמות חדשים למשפחת השכול ועוד נפגעי מלחמה, פצועים בגוף ובנפש. אבל דבר אחד אנחנו יודעים בוודאות – אנחנו כאן, מחכים עם חיבוק ועזרה לכל מי שהקריב את נפשו למעננו ותמיד נהיה כאן למענכם.

 
 
 

קחו חלק בקהילה

עזרו לנו לעזור להם

מפגש עם אביב גפן

"אתם זוכרים את השדות, הנרקיסים בשבתות, הכל עבר כל כך מהר וקצת קשה להיזכר איך פעם זה היה פשוט לשיר לחיות ולא למות"  ("אתם זוכרים

דילוג לתוכן