יום האישה בעמותת שמרו נפשם

דף הבית » פעילות העמותה » יום האישה בעמותת שמרו נפשם

השנה, כמו כל יום אחר, יום האישה מקבל משמעות שונה, מורכבת יותר.

השנה אנחנו חושבות על האחיות החטופות שלנו שאנחנו מייחלות לחזרתן המהירה; אנחנו חושבות על החיילות האמיצות שלנו, שמגנות על בתינו וילדינו, ועל האמהות ששכלו את ילדיהם במלחמה.

השנה, כולנו בעמותת שמרו נפשם HelPtsd מודים למתנדבות המופלאות שלנו, שתורמות למאבק המשותף. כל אחת מביאה איתה נסיון ייחודי ולב רחב ויחד אנחנו מבקשים להוות מעגל תמיכה בפצועי מלחמה ובבני משפחתם. אנחנו מזמינים נשים נוספות להצטרף ולהכיר את העמותה המיוחדת שלנו.

אנחנו מזמינים את הלוחמות שלנו, את התומכות ואת נשות המילואימניקים לפנות אלינו לסיוע בכל עת ועניין. החודשים האחרונים היו מאתגרים מאד ואתן לא לבד.

ואת הנשים בעורף, שגם הן עוברות ימים מלאי חרדה ועצב, אבל ממשיכות את החיים בשביל הלוחמים שבחזית, אנחנו מברכות שכל יום בשנה יהיה היום שלהן, ושתהיה זו שנה מלאה בימים טובים.

לעמוד הצוות שלנו לחצו כאן והכירו מקרוב את שומרות ושומרי נפשם!

קחו חלק בקהילה

עזרו לנו לעזור להם

הסיפור של פלס"ר צנחנים מצוק איתן

מבצע שומר החומות בשיאו והם עומדים – בקו ראשון, בקו האש בשביל להגן על מדינת ישראל. לוחמות ולוחמים נלחמים בשבילנו, בחזית , מחרפים את נפשם

ביקור העמותה אצל חיילי מג"ב

לפני כשבועיים ביקר יו"ר העמותה ליאור לוי עם חברי עמותה ושותפים נוספים לעשייתו לוחמי מג"ב בשטח, בסמוך לגבול הצפון. הגיבורים שלנו זכו לאוכל מפנק על

דילוג לתוכן