יום האישה בעמותת שמרו נפשם

דף הבית » פעילות העמותה » יום האישה בעמותת שמרו נפשם

השנה, כמו כל יום אחר, יום האישה מקבל משמעות שונה, מורכבת יותר.

השנה אנחנו חושבות על האחיות החטופות שלנו שאנחנו מייחלות לחזרתן המהירה; אנחנו חושבות על החיילות האמיצות שלנו, שמגנות על בתינו וילדינו, ועל האמהות ששכלו את ילדיהם במלחמה.

השנה, כולנו בעמותת שמרו נפשם HelPtsd מודים למתנדבות המופלאות שלנו, שתורמות למאבק המשותף. כל אחת מביאה איתה נסיון ייחודי ולב רחב ויחד אנחנו מבקשים להוות מעגל תמיכה בפצועי מלחמה ובבני משפחתם. אנחנו מזמינים נשים נוספות להצטרף ולהכיר את העמותה המיוחדת שלנו.

אנחנו מזמינים את הלוחמות שלנו, את התומכות ואת נשות המילואימניקים לפנות אלינו לסיוע בכל עת ועניין. החודשים האחרונים היו מאתגרים מאד ואתן לא לבד.

ואת הנשים בעורף, שגם הן עוברות ימים מלאי חרדה ועצב, אבל ממשיכות את החיים בשביל הלוחמים שבחזית, אנחנו מברכות שכל יום בשנה יהיה היום שלהן, ושתהיה זו שנה מלאה בימים טובים.

לעמוד הצוות שלנו לחצו כאן והכירו מקרוב את שומרות ושומרי נפשם!

קחו חלק בקהילה

עזרו לנו לעזור להם

"פוסט טראומה" PTSD – התסמינים של הלם קרב

כולנו מכירים את צמד המילים "פוסט טראומה", אך מעטים מאתנו יודעים מה הפירוש והתסמינים של התופעה. אירועי דחק טראומתיים עלולים לגרום לתגובות נפשיות קשות ומתמשכות.

להקת תזוזה ביצירה : שמרו נפשם – PTSD

היצירה נוצרה כחלק מהחשיפה שלנו ל PTSD במטרה לעלות את מודעות הציבור ולחשוף לכמה שיותר אנשים. כוריאוגרפיה ובימוי : שלומי אלימלך עריכת וידאו : יוני

דילוג לתוכן