מפגש עם אביב גפן

דף הבית » פעילות העמותה » מפגש עם אביב גפן

"אתם זוכרים את השדות,

הנרקיסים בשבתות,

הכל עבר כל כך מהר

וקצת קשה להיזכר

איך פעם זה היה פשוט

לשיר לחיות ולא למות" 

("אתם זוכרים את השירים", יהונתן גפן ז"ל)

בחודש ספטמבר האחרון, רגע לפני השבת ששינתה את חיינו, נערך מפגש מיוחד ויוצא דופן בין לוחמים משוחררים, ובכירים בצוות שלנו, לבין אביב גפן.

ליאור לוי, יו"ר העמותה פגש את אביב אחרי הופעה וסיפר לזמר על העמותה ופעולותיה. גפן התעניין בעמותה, ושיתף כי אביו, יהונתן גפן ז"ל, היה הלום קרב ואחרי שחזר משירות מילואים במלחמת יום הכיפורים חייו השתנו.

גפן ביקש מליאור למסור למי שרואה לנכון כרטיסים בחינם להופעה שלו (שאכן נתרמו) ונעתר לבקשה להגיע למפגש משותף, לחלוק, ולהכיר מקרוב את הפעילות שלנו, בהיותו נוטל חלק משמעותי בה.


אביב גפן במעגל שיח עם לוחמים משוחררים

חבורת לוחמים משוחררים, רובם מצוות של סיירת צנחנים שהעמותה מלווה במשך תקופה ארוכה, ולוחמים משוחררים מיחידות אחרות, הגיעו לפגוש את אביב גפן בסוף ספטמבר. 

מצוות עמותת שמרו נפשם HelPtsd הגיעו למפגש אהרון איפריימוב – לוחם משוחרר ומנהל קשרי קהילה בעמותה (אהרון הוקפץ לאחרונה שוב למילואים ואנחנו מחכים לשובו בשלום ביחד עם שאר המתנדבים שלנו שעלו על מדים לאחרונה), עמית פייקובסקי – פסיכולוג קליני 25 שנה המלווה את העמותה בפעילותה מהקמתה (שהוקפץ גם הוא לאחרונה למילואים לצוות מטפלים מיוחד של צה"ל), ליאור לוי – יו"ר העמותה, ואחרים.

באירוע התקיימו מעגלי שיח, גפן סיפר למשתתפים את סיפורו של אבא שלו והודה לעמותה על ההזדמנות להצטרף לעשייה.


אביב מקבל תעודת הוקרה מהעמותה על פועלו – שתמיד נהיה בצד הנותן.

ליאור מסכם את החוויה: "מהשנייה שפגשתי באביב היה מן 'קליק' מצוין, והסיפור של אבא שלו מאוד קירב בינינו. אנחנו מודים לו מאוד על פועלו עבורנו, ועל ערב מרתק במיוחד שחווינו יחד. תודה אביב!"


ליאור לוי, יו"ר עמותת "שמרו נפשם" עם אביב גפן

קחו חלק בקהילה

עזרו לנו לעזור להם

הטבע הוא מרחב מרפא

בשבועות האחרונים חברה העמותה לשיתוף פעולה עם חוות רש"י, אשר הוקמה על ידי עורך הדין סיוון יוסף סלמה. החווה ממוקמת ביציאה מזכרון יעקב, בנוף שהוא

דילוג לתוכן